עברית  |  English  |  Arabic  |  Deutsch  |  Greek  |  Hungarian  |  
דף הבית >> mycitynews.co.il רשת מקומונים >> מזון לכלבים אוכל מזון וציוד לבעלי חיים >> המקום של גוטה מזון וציוד לבעלי חיים
 
גוטה כפי שראיתי אותו ביום הראשון בצער בעלי חיים בתל אביב יפו


גוטה ישן במעונו החדש


הב הב אני גוטה. אני יפה, מחונך, חכם וצנוע הב הב 


מאז שאני כלב צעיר אני מדגמן


גוטה משתעשע עם אוסטין בגן הזיכרון בגבעתיים


הפינה הקבועה של גוטה "בתיבת נח בכיכר" בגבעתיים
המקום של גוטה - חנות החיות תיבת נוח בכיכר. 

תיבת נוח בכיכר, חנות החיות המועדפת על גוטה, מיומו הראשון בגבעתיים.

כשבוע, לפני שאימצתי את "קרמבו" הידוע כיום בשמו הקבוע "גוטה, מצער בעלי חיים בתל אביב, הגעתי אל חנות החיות, תיבת נוח בכיכר, ופגשתי בקובי, הבעלים של החנות. קובי בסבלנות, ענה לי על הרבה שאלות. 
 
מאת: יריב גנות 26 אוקטובר, 20111
 
בשעה טובה, אחרי התלבטות ארוכה אימצתי כלב, מסוג פינצ'ר. את הכלב, לקחתי מ "צער בעלי חיים" בתל אביב. הדבר הראשון שעשיתי, התקשרתי למאמן/מאלף כלבים, עליו קבלתי המלצות. לימים, התברר שזו הייתה החלטה נבונה שעזרה ועוזרת לי לגדל את הכלב ולחיות איתו בהרמוניה. הדבר השני שעשיתי – חיפשתי וניסיתי להבין מה סוג המזון/אוכל לכלבים הנכון עבור הכלב שלי. מאחר וישנם גזעי כלבים שונים והרבה מאוד חברות המייצרות מזון לכלבים, התייעצתי עם מספר וטרינרים בלתי תלויים וגיליתי שישנם מספר קטגוריות המסווגות את המזון. מזון רגיל, פרמיום וסופר פרימיום. לאחר שבחרתי סוג אוכל המתאים לכלב שלי, חיפשתי אתר ברשת האינטרנט שתתן לי מענה לצרכי הכלב. כלומר, אוכל וציוד לבעלי חיים. חברים המליצו לי על אתרים שונים והחלטתי לבצע בדיקה בעצמי והגעתי אל החנות המקוונת "המקום של גוטה" שם קבלתי יחס הוגן והגון, מקצועי ואדיב. חנות,שמשרתת את הלקוח ומבצעת משלוחים חינם בגוש דן. מאז שיש לי את לי את גוטה, אני משתמש בחנות, גוטה מרגיש שם בבית, ואנחנו מקבלים יחס ושירות עד הבית.  עם הזמן ובהמשך הדרך, לחנות האינטרנט נתנו את השם - "המקום של גוטה". כבוד!
 
"המקום של גוטה" מחזיק מזון לכלבים מזון לחתולים, חומרי הדברה לכלבים וחתולים ומגוון רחב של ציוד ואביזרים לבעלי חיים. משלוחים למזון וציוד לבעלי חיים חינם בגוש דן. רמת גן, גבעתיים, תל אביב.
 
המקום של גוטה טלפון
 
המקום של גוטה אתר: 
 
סוגי מזון לבעלי חיים. מה היא הדרך הנכונה לבחור את המזון / אוכל הנכון עבור הכלב?
 
חנות מזון לבעלי חיים, מחזיקה מגוון סוגי מזון שונים לבעלי חיים. עבור בעלי בעל חיים חדש, עובדה זו לכשעצמה יכולה לבלבל את בעל הכלב. כיום, בעלים חדשים של כלב, הנכנס לחנות על מנת לרכוש מזון, מרגיש כמי שנכנס לג'ונגל. 

בטבע, בגונג'ל, כלבים חיים אחרת והם אוכלים כל מזון אותו הם צדים. מאחר ואנחנו לא בגונגל וחיים בעיר, אספנו מספר עובדות שחשוב לבעלי כלבים לדעת ויעזרו לכם לבחור את סוג המזון לכלב שלכם, וכך תצליחו לתת לכלבכם את התזונה הנכונה והמאוזנת עבורו. תזונה שתאפשר לכלב איכות חיים. בכל מקרה, לכלבים מגזע קטן, לא מומלץ לקנות שק אוכל שכלבכם לא יסיים אותו בתוך 3 חודשים. לגזע כלב גדול, זה פחות רלוונטי מפני ששק אוכל גדול 12-15 קילו נגמר בזמן קצר. 
 
 
גורים. מזון לכלבים גורים שונה ממזון לכלבים בוגרים. סוג הכלב ומשקל הכלב מהווים פרמטרים חשובים על מנת לתת לגור את מרכיבי התזונה הנחוצים להתפתחותו של הכלב בגיל צעיר. קרא עוד...
 
בוגרים. מזון לכלבים בוגרים רצוי להתחיל מגיל שנה. מעט לפני שהגור מסיים את תקופת המזון לגור, ולאחר שסוג המזון החדש נבחר, רצוי ומומלץ לערבב  (חצי מזון גור וחצי מזון בוגר) את הכמות הרצויה על מנת שהכלב יתרגל ולא ישלשל. צריך לקרוא היטב את הוראות יצרן המזון לכלבים ולתת לכלב שלכם אוכל בכמות מומלצת. זיכרו, כלבים מסורסים / מעוקרים, נטייה להשמנה. קרא עוד...

מבוגרים. כפי שלא האכלנו את הגור שלנו באוכל לכלבים בוגרים, מומלץ להאכיל את הכלב המבוגר שלכם במזון לכלבים בוגרים. קרא עוד...

כלב שמן. לא אחת אני מבחין בכלבים שמנים. אין לזה כל יתרון רק חיסרון. "אני כל הזמן נותן אוכל לכלב שלי. מה אני יכול לעשות אני לא יכול לסרב לו" זו תגובה שאני מרבה לקבל מבעלי כלבים שמנים. כל שמן, זה מיותר ולא בריא! קרא עוד...

האם מותר לתת לכלב שלי אוכל רגיל שבני אדם אוכלים?

מרבית הוטרנרים איתם שוחחתי, ממליצים להאכיל בעלי  חיים במזון לבעלי חיים בלבד.
נקודה חשובה בהקשר למזון בבעלי חיים. העדפה היא ובמקום הראשון, לתת לכלבכם אוכל יבש. בבדיקות שנעשו ברחבי העולם המערבי הוכח כי כלבים שאוכלים אוכל יבש (ללא אוכל של בני אדם) יש סיכוי לחיות חיים ארוכים יותר. לכן, קראו היטב על אריזת המזון, איזה מרכיבים ישנם בשק האוכל. 

טיפ קטן. ביצה מכילה חלמון וחלמון טוב עבור הכלב. לעולם לא תמצאו ביצים בשק האוכל לכלב. הסיבה לכך פשוטה. שימור הביצה בשק האוכל הוא בעייתי.
ביצה קשה אחת, פעם בשבוע, תעזור לכלב שלכם ותמנע ממנה מחלת אי ספיקת כליות. 
גם סלק (מבושל) כתוסף לאכול (לא במקום) יתן לכלב ויטמנים נחוצים ובריאים. 

 יש לי כלב שאוכל רק מזון של בני אדם. אני מנסה לתת לכלב אוכל של כלבים והוא אינו נוגע באוכל? מה עלי לעשות? קרא עוד...
 
אחת השאלות הנפצות בקרב בעלי כלבים חדשים, באיזה גיל מומלץ לאלף כלב? .קרא עוד...

מומלץ להתחיל בגיל שלושה חודשים, זה מתחיל בחינוך בסיסי - פיפי קקי והליכה עם הכלב בפקודת רגלי. חשוב לזכור. בשמונה עשרה שנים הבאות, אתם תחיו עם הכלב. אז כדי שתלמדו, כבעלי כלבים לחיות עם הכלב. ללמוד ולהכיר אותו, כפי שהכלב לומד להכיר את בעליו החדשים ואת הרגליו.

חיסון לכלב.

סירוס או עיקור כלבים 

עדכון 29,8,2013
בחודש האחרון, החלטתי להגדיש עמוד באתר עבור בעלי חיים. זאת במטרה לשתף אחרים מנסיוני עם הכלב שלי "גוטה" שדרכו נחשפתי לעולם חדש שלא הכרתי. 

איך אימצתי את גוטה?

אני זוכר את עצמי, בתחילת דרכי עם גוטה. הייתי צמא למדע. בגינות הציבוריות, נחשפתי לכלבים שונים - ולבעלי הכלבים, וזו חוויה בפני עצמה.

ההחלטה הראשונה שעשיתי לאחר ההחלטה לאמץ בכל הייתה ללכת לאחת מהעמותות אימוץ שונות ולא ללכת למגדל כלבים. בישראל יש כמות כלבים גדולה הממתינה לאימוץ. כשעובר זמן והכלב לא זוכה לאימוץ, הוא מומת! את זה כל אחד צריך לזכור לפני שהוא מחליט לקחת כלב. לכן רצוי ללכת לעמותה ולהתרשם מבעלי החיים השונים, ולשאול את צוות העובדים על ההסטוריה של הכלב. 

בדרכי ל"צער בעלי חיים" בתל אביב יפו, מאוד התרגשתי. יומים אחדים לפני שנסעתי ל"צער בעלי חיים" ערכתי "סבב התייעצויות" הבנתי שאני לא מבין, אבל נסעתי אחוז התרגשות ל"צער בעלי חיים". 

לאחר מילוי טפסים לקחו אותי למכלאות כלבים. "בתאים האלו יש כלבים מיועדים לאימוץ" הסבירה לי אחת מעובדות המקום, ונתנה לי סקירה מהירה על כל כלב "תעשה עוד סיבוב וכשתחליט על כלב מסוים, נוציא אותו מהכלוב ונתן לך להתרשם ממנו בפינת הכלבים, שם הכלב יכול להסתובב חופשי.

קרמבו, קידם את פני בברכה, חלפתי על פניו במהירות והמשכתי לכלבים אחרים. אחד המתנדבים במקום הפנה את תשומת לבי לקרמבו "תראה איזה חמוד הכלב הזה" הוא הסביר ואיך שהו הבאתי אותי לפלוט "יאללה, תוציא אותו. 

בחצר של "צער בעלי חיים" שיחקתי עם "קרמבו" והחלטתי שאותו אני מאמץ. "בצער בעלי חיים" הוסבר לי ש"קרמבו" הוא גור פיצר מעורב כבן שלושה חודשים. הם ידעו לספר כי לפני חודש הוא הגיע למכלאה של "צער בעלי חיים" ועבר תקופת בידוד על מנת לקבוע שהכלב נקי ממחלות. קבענו שאני מגיע לקחת את "קרמבו" בעוד יומים, לאחר שיעבור ניתוח לסירוס. את השם קרמבו לא אהבתי, והתחלתי לחשוב על שם אחר, ולימים "קרמבו" קיבל את השם "גוטה"

עדכון: 12.9.2013 
גוטה בדרכים... בקרוב...

יוצאים לחופש בארץ או בחו"ל ואינכם לוקחים את הכלב. איך בוחרים אצל מי להשאיר את הכלב. מה חשוב לדעת לפני ואיך יודעים מי מתאים ומי לא לשמור על הכלב שלכם. לדאוג שהכלב יוצא ומשחק, ואוכל את המזון לו הכלב רגיל. קרא עוד...

מזון רטוב לכלבים.. כמו במזון היבש לכלבים,כך גם במזון הרטוב. קיים אוכל טוב ויותר טוב ועד יותר טוב. איך בוחרים סוג מזון רטוב לכלב שלנו.

מזון רפואי לכלבים

מזון רפואי לכלב / כלבים. האם קיים מגוון רחב של אוכל/מזון רפואי לכלבים? האם ניתן לקנות מזון רפואי בכל חנות? למי מותר למכור אוכל רפואי. קרא עוד... 
 
איך אפשר לשמור על השיניים של הכלב?

כלבים כמו בני אדם, מפתחים בעיות שיניים. ניתן למזער את בעיות השיניים במספר פעולות, ולחסוך מהכלב או הכלבה שלכם, הליכה לרופא שיניים לכלבים ולכם בעלי הכלב, כסף וריצות. קרא עוד...

מדוע צריך להקפיד על בחירת סוג המזון הנכון עבור הכלב?
כלבים ידועים כחיית טרף. כלבים החיים בטבע, אוכלים אוכל אותו הם צדים ברוב המקרים. הקיבה של כלב החי בטבע, הורגלה לעכל אוכל שמוצאים בטבע וזה יכול להיות כל דבר. כלב שנולד בסביבת בני אדם, לרוב, מורגל לאכול אוכל של בעלי חיים, הידוע גם כאוכל יבש לכלבים, והוא נמכר ברובו בתצורת גרגירים העשויים מאבקה ולכן, ברוב המקרים, פעולת העיכול לה הכלב הורגל, היא שונה מזו של אכילת בשר. לכן חשוב להקפיד ולזהות בעיות אצל הכלב ובמיוחד למנוע בעיות עתידיות. קרא עוד...

האם חל איסור להאכיל את הכלב עם סוג מסויים של אוכל?.

אסור לתת לכלבים להגיע לסוגי אוכל מסויים. זה יכול להיות קטלני עבורם, לסכנת מוות אמיתית. קרא עוד...גינות כלבים. פנסיון לכלבים.

גינות כלבים תל אביב

גינות כלבים רמת-גן

גינות כלבים גבעתיים

פנסיון לכלבים תל אביב

פנסיון לכלבים רמת גן

פנסיון לכלבים גבעתיים
 
לכול כלב מגיע בית - אבל לא לכול בית מגיע כלב!
 
מזון/אוכל לכלבים טלוויזיה. מזון/אוכל לכלבים מרכיבים. חיסון כלבים

.
המקום של גוטה. מזון וציוד לבעלי חיים. אין להעתיק או לפרסם תכנים, תמונות, או סרטי וידאיו ללא קבלת רשות בכתב. @2013 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...