עברית  |  English  |  Arabic  |  Deutsch  |  Greek  |  Hungarian  |  
דף הבית >> התחדשות עירונית >> גבעתיים תמ"א 38 התחדשות עירונית תמ"א 38 פינוי בינוי
גבעתיים תמ"א 38 התחדשות עירונית תמ"א 38 פינוי בינוי          
 
mycitynews.co.il רשת מקונים  
קדחת תמ"א 38 פינוי בינוי משגעת את בעלי הנכסים בגוש דן. העיר גבעתיים, אינה שונה. גם בגבעתיים, ניתן לראות כמעט בכל מקום את ההזנחה ואי שמירה על הקיים. גושים בגבעתיים, שנחשבו ליוקרתיים, נחלשים. אוכלוסיה חזקה משנה כיוון. המאפיין את רוב בעלי הנכסים, זו האמירה "לא נשקיע בתחזוקה - בקרוב יעשו בבניין שלנו תמ"א 38 פינוי ויפרקו את הבניין... "
 
אתר הישראלים באמסטרדם מתעדכן באופן קבוע ומעדכן

עדכון אחרון באתר 11.2.2016

אתר שכונת בורכוב. כל העדכונים הרלוונטים לשכונת בורכוב בגבעתיים

ניהול ועדי בתים  תמ"א 38
צוות מקצועי, עם ניסיון בתחום התחדשות עירונית, יסייע לכם עם מיזם תמ"א 38 פינוי בינוי. קרא עוד... 

פינוי בינוי מתחם ההסתדרות בגבעתיים. חדשות ועדכונים
 
ניתן לרכוש שטחי פרסום בדף זה

אופיר צור, מתווך נדל"ן בגבעתיים.
לאתר הנדל"ן של אופיר.

שלט הניצב בפתחו של בניין, מספר כי בקרוב יהרס הבניין ויבנה מחדש במסגרת תמ"א 38/2 פינוי בינוי. מה המשמעות וממה צריכים להזהר. לכתבה מורחבת

יזמים, חברות בניה, קבלנים, מפקחים, נותני שירותים, מוזמנים לרכוש שטחי פרסום בעמוד זה ובעמודי כתבות, בתחום ההתחדשות העירונית, ו תמ"א 38 פינוי בינוי. 

ספר זכרונת: הדאבל של קבוצת הפועל רמת גן גבעעתיים בכדור יד שנת 2004 - 2003 קרא עוד 

עורכי דין המתמחים בתחום התחדות עירונית, תמ"א 38 פינוי בינוי:  בקרוב סקירה מורחבת... 
 
מפקח בנייה: כל מה שחשוב לדעת לגבי מפקח בניה שילווה את בעלי הנכסים במהלך הפרויקט. בקרוב...

בייביסיטר ישראלית גרה בצפון אמסטרדם.סטודנתית נמצאת באופן חוקי באמסטרדם. 


בהמשך הדף, פרטיים מורחבים ועדכניים. גלישה נעימה
 
 
התחדשות עירונית בגבעתיים. הבלוג של צביקה ולוך.

אם חושבים על התחדשות עירונית, הרי שגוש דן, הוא המקום, אליו נוהרים היזמים. מחיר הדירות בגוש דן, מאפשר ליזמים להשקיע מבלי להסתכן. עסקת תמ"א 38 פינוי בינוי, היא עסקה טובה עבור בעלי הנכסים והיזמים..

בעלי הנכסים, במקום להשקיע בשיפוץ ובתחזוקה יקרה של ביניין ישן, מקבלים בתמורה לדירתם, דירה חדשה, גדולה יותר, עם מרפסת שמש, חניה וברוב המקרים גם מחסן. לדירה נוסף ממ"ד. בעל הנכס מרוויח. כלכלית ותחושת הביטחון של דירה שתעמוד ברעידת אדמה, ותשמש מקום מסתור, בטוח יחסית במקרה של אזעקות. 

היזם מרוויח, והוא מקבל קרקע לבניה בגוש בו אין עתודת קרקע לבנייה. החוק החדש, הגדיר מחדש, עתודות קרקע, ומאפשרת את המשך קיומם של היזמים, קבלנים ובעלי המקצוע בתחום.
בתוך עשור, לדעתי, תמ"א 38 פינוי בינוי, יהווה נתח גדול מעבודות הפיתוח של היזמים. 

תמ"א 38/2 פינוי בינוי בעיר גבעתיים. 

עמוד תמ"א 38/2 פינוי בינוי לעיר גבעתיים, החל לפעול ב 10 פברואר 2016. הדף יתעדכן באופן קבוע עם חדשות ועידכונים כמו גם סיפורי ביניינים. אתם תושבי גבעתיים, מוזמנים ליצור קשר ולהתעדכן. 

הניסיון הראשון שלי עם תמ"א 38 בגלגולו הראשון "חיזוק מיבנים". 
קצת לאחר שפורסם החוק שמאפשר חיזוק מבנים תמ"א 38, הוזמנתי לישיבת ועד. הנושא שעמד על סדר היום; "מספר עמודי בניין מראים סימני התפוררות" עלות התיקון עמדה על סכום של כ 30,000 ש"ח. 
"במקום להוציא כסף ולתקן על חשבוננו, את עמודי הביניין" יש יזם, שמוכן לתקן על חשבונו, את עמודי הבניין. בתמורה, אנחנו, בעלי הנכסים של הבית המשותף, נאפשר לחברה היזמית לבנות על הגג  והם יוסיפו לכל דירה ממ"ד, מרפסת שמש, מעלית ומחסן. כיצד ההרפתקאה הסתיימה - קרא עוד. 

מודעת פרסום: שירותים וטרינרים בגבעתיים: מרפאת החיות של גבעתיים. "דר סתוית כהן" ברחוב כצנלסון 32. טלפון 03-731-0534.  לאתר של דר' סתוית כהן    

עמדת עיריית גבעתיים בנושא התחדשות עירונית ותמ"א 38 פינוי בינוי. 
מעט לאחר שנבחר לתפקיד, ראש עיריית גבעתיים, רן קוניק, כינס מפגשי תושבים. במפגש שהתקיים בבית ראשונים, עם תושבי שכונת העיר בורכוב, שיתף קוניק את התושבים וסיפר, כי קיבל סיוע/מענק ממשרד הפנים, על מנת לבדוק, את נושא התב"ע וה- תמ"א 38 פינוי בינוי. עוד הוסיף קוניק, כי הוא אישית, אינו בעד מגדלים גבוהים ולא יאפשר בנייה של יותר מ 6.5 קומות. לדבריו, תמיד ניתן לערער, ויש סיכוי שהעירייה תפסיד. מאוחר יותר, ולאחר שעיריית רמת גן, הקפיאה בנייה, גם בגבעתיים עצרו. לאחרונה, עושה רושם שמשהו זז. ימים יגידו. 

אוקטובר 30, 2014. תושבי שכונת בורכוב בגבעתיים, פוגשים את ראש עיריית גבעתיים, רן קוניק. רוצים לדעת למה אין התחדשות עירונית ותמ"א 38 וכי העיר עם צואת כלבים. קרא עוד. 

15.2015 חדשות לא טובות ליזמי תמ"א 38 בגבעתיים.  הועדה המקומית לתכנון ובניה בגבעתיים, הודיעה, כי מקפיאה ל 30 יום את הליכי אישור הבקשות להיתר בניה. קרא עוד. 

דצמבר 2015. לאגף הבנייה, מחלקת תכנון והנדסה, הוגשה בקשה להיתר בניה ברחוב בלוך 14 בגבעתיים. אם זו סנונית ראשונה המבשרת את הבאות? לכתבה המורחבת

10.2.2016 האם מחירי הנדל"ן בגבעתיים בירידה?
על פי סקר של ידיעות אחרונות, שפורסם ב 8.2.2016, מחירי הדירות בגבעתיים צנחו ב 9%, לכתבה המלאה      

מודעת פרסום:
חנות החיות בגבעתיים. תיבת נוח בכיכר. 
פיצה בגבעעתיים. משלוחי פיצה. 

האם תושבי העיר יכולים לפנות למחלקת ההנדסה בעיריית גבעתיים ולבקש פגישה? 
התשובה היא חד משמעית - כן! אני החלטתי לפנות למחלקת ההנדסה של עיריית גבעתיים, על מנת לבקש פגישה, עם מהנדס העיר גבעתיים, איראל בלכר, ונציגות בית משותף, וציינתי את נושא הבקשה. למחרת, קבלתי שיחת טלפון, ונקבע לנו פגישה. אמנם לא עם מהנדס העיר אבל עם מחלקת ההנדסה. 

מספר הטלפון של מחלקת ההנדסה של עיריית גבעתיים: 03-572-2281. פקס: 03-573-2976. מייל: karnye@givatayim.muni.il 
כתובת אגף ההנדסה של עיריית בעתיים: רחוב שנקין 2.