עברית  |  English  |  Arabic  |  Deutsch  |  Greek  |  Hungarian  |  
דף הבית >> התחדשות עירונית >> גבעתיים תמ"א 38 התחדשות עירונית תמ"א 38 פינוי בינוי >> תושבי שכונת בורכוב בגבעתיים נפגשו עם ראש עיריית גבעתיים רן קוניק
 
 
מפגש תושבי שכונת בורכוב עם ראש העירייה, רן קוניק.
 
מאת: מערכת התחדשות עירונית בגבעתיים תמ"א 38 פינוי בינוי אוקטובר 30, 2014

מפגש תושבי שכונת בורכוב בגבעתיים, התקיים ביום שלישי עם ראש העיר, רן קוניק. בפגישה נכחו גם נציגי המחלקות השונות של העירייה.
 
תושבי השכונה העלו טענות בפני קוניק, והתלוננו על הלכלוך בעיר וטענו כי המדרכות מלאות בצואה כלבים. בנוסף, התלוננו דיירי רחוב בלוך, כי הלכלוך והרעש מקן בורכוב של הנוער העובד עובר גבול, ומפריע למרקם החיים התקין ברחוב.
בנוסף, ביקשו התושבים לדעת מה קורה עם תהליך ה תמ"א 38 בעיר גבעתיים, שכפי הידוע לא תפס תאוצה. נציין כי עיריית העיר גבעתיים אינה מנפיקה נכון להיום אישורי בנייה במסגרת תמ"א 38.
 
ראש העירייה, רן קוניק, הקשיב לדוברים, ו"כל טענה" אמר קוניק. עוד הוסיף קוניק כי נפתחה גינת כלבים חדשה ליד קניון גבעתיים.
בנושא תמ"א 38, מסר קוניק, כי העירייה קיבלה תקציב של 4,000,000 ש"ח ממשרד הפנים, על מנת לבחון את נושא התב"ע ותמ"א 38 בגבעתיים.
 
המפגש היה טעון בחלקו. ישנה התעוררות של חלק לא גדול של תושבי השכונה, המתנגדים באופן גורף לתהליך תמ"א 38, וטוענים כי התהליך ישנה את אופי השכונה כשמגדלי דירות יבנו בשכונה. חשוב לציין, כי התושבים המתנגדים לשינוי, גרים בבניינים ללא זכאות להליך תמ"א 38.
 
ראש העירייה, רן קוניק, איפשר לכל הנוכחים בפגישה, להוציא "קיטור" לדבר, כל עוד זה נעשה הדרך תרבותית. קוניק, הבטיח לתושבים לבדוק את הטענות שהעלו, ולפעול במידה וניתן.
 
גם בעיר הסמוכה רמת-גן, עצרה העירייה בראשותו של ישראל זינגר, מתן היתרים להליך תמ"א 38.
 
ולסיכום. זה היה מפגש שאפשר לתושבי שכונת בורכוב, להוציא קיטור. ימים יגידו, האם ראש העיר הנבחר, יצליח באמת לחולל שינוי.
 


 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...