עברית  |  English  |  Arabic  |  Deutsch  |  Greek  |  Hungarian  |  
דף הבית >> טור אישי >> דודו טופז נעצר – אמיתי או תרגיל יחסי ציבור
 
 
דודו טופז נעצר – אמיתי או תרגיל יחסי ציבור
 
היום (ראשון 31.5.09) דווח בכלי התקשורת כי נעצרו שלושה חשודים במעורבות בתקיפת אנשי התקשורת הבכירים שירה מרגלית, אבי ניר,  וסוכן השחקנים בועז בן ציון. שעות אחר-כך נעצר הבדרן וכוכב הטלוויזיה, דודו טופז בחשד למעורבות בתקיפה.
 
בסוף השבוע שחלף דווח בהרחבה כי דודו טופז מכחיש בכל תוקף מעורבות בפרשה. לטענתו, אנשים רעים מעלילים עליו ומנסים לסבך אותו.
 
לרגע, אפילו עלתה במוחי מחשבה כי מדובר בתרגיל יחסי ציבור. מישהו מעליל על דודו – הוא מכחיש – מוכיח כי הוא אינו מעורב ויוצא עם ידו על העליונה. טופז הוסיף כי המשטרה בכלל לא פנתה אליו.
 
מאוד רציתי ואני עדיין רוצה להאמין כי דודו טופז חף מפשע. אם היה מדובר בנשיקה או בהטרדה מינית – היה סביר לחשוב כי אין עשן בלי אש, למרות שאדם חף מפשע עד שלא הוכח אחרת. לא שהטרדה מינית נופלת בחומרתה ממעורבות בשליחת אנשים להכות.
 
היום המשטרה פנתה אל טופז ועצרה אותו בביתו שבשכונת אפקה והוא נילקח לחקירה. זו עובדה שקשה להתעלם מימנה למרות שבעבר נלקחו כלאחר כבוד אנשים לחקירה ויצאו נקיים לגמרי.
 
התקשורת הייתה שם כשטופז נעצר, דבר המלמד כי המעצר תואם. לכתבים ענה טופז לאחר שנשאל על המעצר – שיוכיחו. 
 
האם זה יסתיים כתרגיל ביחסי ציבור? או שטופז באמת התחרפן. ימים יגידו.
 
 20.8.09
בסופו של יום, הסתבר כי לידיעות שהופצו על דודו טופז, מעט לפני שנעצר, יש בסיס ראייתי. עובדה: הוגש נגד דודו טופז כתב אישום חמור. את גזר הדין וההוצאה לפועל - לקח טופז לידיו כשהתאבד במקלחת של תא המעצר בכלא ניצן.
התאבדותו של דודו - סוף עצוב וידוע מראש.

דודו היה הרבה דברים ועשה מעשים רבים, חלקם טובים, חלקם טובים מאוד, עד לאותו היום שנעצר אצל חברו הטוב רוני שוורץ.
כשאדם נחוש לסיים את חיו באמת, ברוב המקרים הוא גם יצליח. טופז היה נחוש. חוסר ההצלחה בניסיון ההתאבדות הראשון שלו, יכול ללמד כי טופז כנראה התכוון באמת לסיים את חיו. הוא גם השאיר מכתב. הניסיון השני, מגובה של כ-80 ס"מ במקלחת, מלמדת עד כמה נחוש הוא היה וכמה גדולה הייתה מצוקתו. מצוקה אותה הוא העביר לחבריו המעטים שנשארו לו לאחר שפורסם בהרחבה בכל כלי תיקשורות על מעשיו הנוראים.
כעת, ילדיו הם אלו שיגדלו עם זיכרון של אבא שהיה "מלך" ושסיים את חיו על רצפת המקלחת בבית הסוהר ניצן. ועל זה נאמר: אבות אכלו בוסר - שיני בנים תיכהנה.

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...