עברית  |  English  |  Arabic  |  Deutsch  |  Greek  |  Hungarian  |  
דף הבית >> סרטים דוקומנטריים >> דפי סיפור אמיתי
 

 

ביקורת בעיתונות:

"מרוץ נגד הזמן" 

פרסום ברשת האינטרנט

דפי – סיפור אמיתי
סיפורה המרגש של דפי, צעירה בשנות העשרים לחייה, הממתינה להשתלת ריאות בעיקבות המחלת ה - C.F, שהיא גם בעצם תקוותה האחרונה. הסרט מלווה את דפי ומשפחתה בכל שלבי הטיפול ומביא את סיפורה של משפחה הנמצאת בשיא האופטימיות והתקווה החדשה לעומת משפחת התורם, הנמצאת בשיא האבל והכאב, במשחק של תעתועי החיים – שמחת האחד ואסון השני.
"דפי – סיפור אמיתי" מביא את סיפורה האישי של בחורה בת עשרים ושלוש המתמודדת עם מחלת הסי אף כשהיא מחוברת לחמצן עשרים וארבע שעות ביממה.
מצבה של דפי ממשיך להתדרדר וכדי להמשיך ולחיות היא זקוקה לניתוח השתלת ריאות. בכיליון עיניים מחכה דפי לטלפון הגואל שיבשר לה את אשר היא כה רוצה לשמוע – שנמצא עבורה תורם איברים.
בערב ראש השנה מקבלת דפי את הידיעה שעליה להתייצב מיד בבית החולים כדי לעבור את ניתוח השתלת הריאות שלו כה חיכתה. הצופה מציץ בזמן אמת ופוגש משפחה המתמודדת עם הרבה אופטימיות גם ברגעים הקשים. הם מעודדים ומתעודדים זה מזה. בסרט גם פוגשים בסיפור אהבה בין דפי לבין נועם החבר הנאמן שבמסירות ובאהבה רבה וללא דרישה עצמית, מצליח להעניק בטחון ושלווה לדפי וביחד מתגברים שניהם על המכשולים.
אירית ועודד בר נתן, הוריו של סיוון, החייל שנהרג בתאונת דרכים, מלווים את הסרט תוך שהם משתפים את הצופה בכל אשר עבר עליהם באותו יום קשה בו קיבלו את הבשורה המרה מכל שבנם נהרג בתאונת דרכים. לצופה הם מספרים על הרהורי הלב בזמן בזמן שחתמו על טופס המאשר להשתמש באברים מבנם להצלת חיים אחרים, ועד למפגש המרגש בין שתי המשפחות. האחת כשהיא בשיא הצער והשנייה בפסגת האופטימיות.  

Go Back  Print  Send Page