עברית  |  English  |  Arabic  |  Deutsch  |  Greek  |  Hungarian  |  
דף הבית >> סרטים דוקומנטריים >> חיים לב - סיפורו של אלוף עולם
 
 

יוצר הסרטים הדוקומנטרים, צביקה ולוך "מרצה עם נסיון חיים" מעביר הרצאות בפני קהל במגוון נושאים.
חיים לב- סיפורו של אלוף עולם
סיפורו של חיים לב, המשותק מפלג גופו העליון עקב טעות רפואית עד זכיתו באליפות העולם בטניס נכים. המצלמה עוקבת אחר התמודדותו בתחרות ובחייו הפרטיים, כאשר הוא פוגש את אהבת חיו ומתכנן להתחתן. הסיפור אינו פשוט, הוריי הכלה מעלים קשיים רבים לזוג הצעיר.
כשהיה חיים לב בן 16 נכנס לבית החולים לטיפול שיגרתי בבעיית העקמת בגבו. כשהיה בן 16 וחצי יצא מבית החולים על כיסא גלגלים משותק מחזהו ומטה. לאחר שנים של ניסיונות והתמודדות – מצא חיים את מקומו בספורט.
במשך שנה וחצי עקבה אחריו המצלמה והיא מביאה לצופה סיפור של התמודדות בזמן אמת אמת כנגד כל הסיכויים.
התמודדות עם נכות, התמודדות עם אליפות העולם בטניס נכים בניו יורק, בה השתתף ונהיה לאלוף העולם וכן סיפור אהבה מדהים בין חיים לשרון הבריאה.
כבר במפגש הראשון ניצת בין השניים ניצוץ האהבה, אך עם היודע הדבר להורי שרון כי חיים מרותק לכסא גלגלים, הם אסרו עליה להמשיך להיפגש אתו. האיסור של ההורים לא עמד במבחן האהבה ושרון עברה לגור עם חיים, חרף איומי נידויה מחוג המשפחה.
כשנסע חיים לאליפות העולם, הם נפרדו לשלושה שבועות, אמרו הורי שרון כי אם אהבתם תמשך למרות הפרידה הממושכת הם יתנו את ברכתם לקשר. הפגישה המרגשת בשדה התעופה, בין האלוף הטרי ואהובתו הוכיחה לכל שכמו באגדות, האהבה אכן מנצחת – אך הורי שרון עדיין לא הסכימו להכיר בקשר.
המצלמה מביאה צד אותנטי וייחודי, סיפור קורע לב של אהבה מוחרמת ובלתי אפשרית בין שרון הבריאה וחיים המשותק.
ביקורת עיתונות: