עברית  |  English  |  Arabic  |  Deutsch  |  Greek  |  Hungarian  |  
דף הבית >> mycitynews.co.il רשת מקומונים >> מקומות ואנשים >> ישראל Israel >> מסעדות >> חומוס בהדונס בגבעתיים – טעים ברמות שלא הכרנו בגבעתיים ובכלל. +10.
 

צביקה ולוך: "אני מאוד אוהב חומוס. זו עובדה!" 
חומוס בהדונס בגבעתיים – טעים ברמות שלא הכרנו בגבעתיים ובכלל. +10.
 צביקה ולוך אוקטובר 14, 2010

גבעתיים, עיר קטנה, שעד לא מזמן נחשבה ובצדק, לחדר השינה של תל אביב, הפכה בעשור האחרון לעיר תוססת ובמיוחד בכל הקשור למסעדות. נכון, את האור מכבים בחצות אבל עד אז, יש חיים בגבעתיים.  
 
אני מאוד אוהב חומוס. זו עובדה! בגבעתיים, אכלתי חומוס פול לראשונה בשנת 1998. עד אז, לא היה ניתן למצוא חומוסייה ראויה בגבעתיים. ואז, פתח איתן מרסי את חומוס גבעתיים. עם השנים הפך איתן מרסי למגלומן ואת העושר הרב מגרגירי הזהב הוא בזבז. בעצם, הוא לא בזבז, הוא זרק. בשנת 2009 הסתבך מרסי בחובות והפך לשם בזוי בגבעתיים. את פניו הוא מתבייש להראות בעיר. מרסי השאיר מאחור אדמה חרוכה ולתושבי גבעתיים אוהבי החומוס לא נשאר מקום ראוי לאכול. אלו שמנסים להמשיך את דרכו במסעדה נכשלים. הטעם כבר לא אותו טעם שלא נדבר על האווירה שלא קיימת.
 
ואז, גיליתי שנפתחה חומוסיה חדשה בגבעתיים "חומוס בהדונס". האחיין האהוב שלי אייל שילון, איתו אני יוצא לסעוד לעיתים, סיפר לי על המקום: "יש רשת חומוסיות "בהדונס" אמר אייל "אכלתי בסניף שלהם בתל-אביב והיה טעים מאוד ואז גיליתי שיש סניף של "בהדונס" בגבעתיים. אכלתי, וגם שם היה טעים מאוד. מתאים לך לנגב הערב?" שאל אייל והמתין לתשובתי.
"האמת שכן. אני גם מספיק רעב לניגוב חומוס" אייל הגיע לאסוף אותי ושנינו התיישבנו ב- "בהדונוס" והזמנו את מנת הבית: "חומוס פול עם ביצה וגרגירי חומוס.
 
אחרי הניגוב הראשון הסתכלתי על אייל ואמרתי "טעים" אחרי מספר ניגובים הוספתי: "נמצא מחליף לחומוס גבעתיים" חומוס "בהדונוס" טעים יותר, מנה גדולה ובמחיר זול יותר". יותר מושלם מזה לא צריך.
 
כשאייל סיים לנגב, הבחנתי שהוא רוצה עוד. "זה לא שאני רעב" אמר אייל "זה הטעם של החומוס המצוין" אמר וביקש תוספת.
 
החומוס ב- בהדונס טעים מאוד. המקום נקי. הפיתות מגיעות טריות וחמות. אם בעלי המקום יצליחו לשמור על הטעם המשובח ולא יפציצו מחירים – יש להם סיכוי להפוך למקום עליה לרגל.
 
הציון שאני נותן לחומוס "בהדונס" ברמת הטעם + 10. השירות מעט חובבני וצריך להשתפר!
 
מנת הבית בחומוס "בהדונס" הכוללת חומוס, פול וביצה - נמכרת ב-22 ₪ בלבד.
 
חומוס "בהדונס" כשר למהדרין. גבעתיים ויצמן 25. טלפון 077-4342544.

קישורים:

Air Berlin לא לטוס איתם. זה מסוכן !!! קרא עוד

סילוקית ביוב. פתרון מצוין להתקנת אסלה במקומות נמוכים כגון מרתף קרא עוד

מחפשים דיור באמסטרדם? דירה להשכרה במחירים מצויינים קרא עוד

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...