עברית  |  English  |  Arabic  |  Deutsch  |  Greek  |  Hungarian  |  
דף הבית >> טור אישי >> יש לו טעם טוב? ויקטוריה סיקרט עד הסוף
 
 
יש לו טעם טוב? ויקטוריה סיקרט עד הסוף
17.2.09
 
מאיפה יש לו את החוצפה? הרי הוא עובד ציבור המקבל שכר עבור עבודתו הציבורית.
 
כעת, לאחר שעיתון ידיעות אחרונות פרסם את רשימת הקניות הארוכה, המלמדת על טעם משובח, אני שואל את עצמי, ולא בפעם הראשונה, מאיפה יש לו את החוצפה?
 
אין ספק שעל פי רשימת הקניות הארוכה ניתן ללמוד שלשר האוצר לשעבר אברהם הירשזון, יש טעם טוב ועל זה שהוא כנראה אוהב את בת הזוג שלו במיטה סקסית וחושנית.  אחרת איך הוא יסביר לשופט את ה- 4,300 שקלים אותם הוציא בביקור אחד אצל ויקטוריה סיקרט בניו יורק.
 
למי שלא בקיע בפרטים, בחנויות היוקרה של ויקטוריה סיקרט ניתן לרכוש הלבשה תחתונה. גברים, כשהם נכנסים לחנות זה בדרך כלל על מנת לבצע רכישה שתעלה חיוך על פניה של מאהבת. לפעמים על הדרך הם קונים פריט עבור האישה הטובה שממתינה בבית ומגדלת את הילדים.
 
מותר להירשזון לבזבז כסף ככל שעולה ברוחו. לכל אחד מותר לבזבז אבל את כספו הוא. מי נתן להם את האישור למעשה החצוף שלא לומר פלילי לבזבז את כספי הציבור כאילו היה כסף אותו קיבל בירושה או חס וחלילה עבד קשה עבורו.
 
איך יכולה מדינת ישראל, על ממשלתה ומוסדותיה, לנהל מדינה ולדאוג לאזרחיה, כשמנהלי המדינה עצמם גונבים את כספה.
 
משפטו של חבר הכנסת ושר הפנים לשעבר, אריה דרעי היה חריג. ישיבתו בבית סוהר גם היא. יומרו כי הוא לא היה אשכנזי ולכן הלך לכלא.
 
משפטו של הירשזון עדיין לא הסתיים. חלק מחבריו נשלחו אחר כבוד לבתי הסוהר. אין בליבי שימחה לאיד, אבל נוכח העובדות המוצגות בפנינו על ידי כלי התקשורת, מצטיירת תמונה של נוכל נהנתן, חסר מוסר שמקומו בבית הסוהר. לכמה זמן? לפחות עד שאופנת ויקטוריה סיקרט תצא מהאופנה.
 
ואם הזכרתי את דרעי, אז אברהם הירשזון יכול להתנחם – דרעי נשפט, ישב, שוחרר וכנראה בקרוב יחזור לפוליטיקה.
 
 
ויקטוריה סיקרט לרשימת המותגים המלאה של אברהם הירשזון

עדכון: 24.6.09

שר האוצר לשעבר, אברהם הירשזון הורשעה וירצה חמש שנות מאסר וחמישה חודשים.

הירשזון (ויקטוריה סיקרט) הורשע בגניבה של מיליון ושמונה מאות אלף שקלים. בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר על הירשזון 5.8 שנות מאסר וקנס כספי בסכום של 450 אלף שקלים. בנוסף קיבל הירשזון שנת מאסר על תנאי.

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...