עברית  |  English  |  Arabic  |  Deutsch  |  Greek  |  Hungarian  |  
דף הבית >> mycitynews.co.il רשת מקומונים >> Mazda MX3 >> Mazda MX3 Parts חלקים, חלקי חילוף >> מוסך מאזדה פורד
 
  מוסך מאזדה מרכזי או מוסך מורשה מאזדה פורד, תמיד עדיף על פני מוסך "מדרכה". בוודאי מניסיוני האישי.

עבורי, באופן אישי, אין תחליף למוסך האיצטדיון ניסים בע"מ, מול קניון רמת גן.
כשאנחנו רוכשים רכב חדש, אנחנו מגיעים למוסך מורשה, במקרה הזה, מוסך מאזדה פורד, לטיפולים תקופתיים. ברוב המקרים, להחלפת שמן, פלטר שמן ופלטר אוויר.
לאחר שמסתיימת תקופת "אחריות יצרן" נהגים, בהרבה מקרים, מחפשים אלטרנטיבות זולות יותר מאלו המוצעות על ידי המוסך המורשה של מאזדה פורד.
כיום, כשהמידע זמין לכל אחד, חיפוש קטן ברשת האינטרנט, חושף אותנו למחירים שונים מאלו המוצעים במוסך המורשה. בהחלט מפתה.

מה כבר יכול להיות מסובך בהחלפת שמן ופלטר שמן? למה צריך ללכת למוסך מורשה ולשלם יותר עבור החלפת שמן? שואלים נהגים.
הסיבות לכך הן רבות. במוסך שאינו מורשה, ברוב המקרים, הנהג מכניס את רכבו למוסך מסיבה מסויימת. למשל - החלפת שמן ופלטרים. לכאורה פעולה פשוטה עבור כל מכונאי רכב מתחיל. אז זהו, שזה בדיוק לא העניין.
מוסך שאינו מוסך מורשה, תמיד שואף להציע מחיר התחלתי נמוך ממחיר במוסך מאזדה פורד מורשה. לכן, ברוב המקרים, המוסך משתמש בשמן מנוע, פלטר שמן ופלטר אוויר לא מקוריים. זה כבר סיבה לדאגה. שמן מנוע הינו מוצר חיוני וחשוב ביותר לתקינות עבודת המנוע. שמן מנוע שאינו מקורי, גם אם מדובר בשמן טוב, אינו טוב כמו שהמליץ היצרן ובמהלך השנים נוצרת "בוצה". אותו דבר עם פלטר שמן. כשהפלטר אינו מקורי, יש מקרים של תקלות בסינון השמן. אלו סיבות מספיק חשובות לטעמי להשתמש רק בשמן מנוע מקורי. ראיתי מספיק מנועים שניזוקו בגלל שימוש בשמן מנוע שאינו מתאים.

בנוסף, כשאני מכניס את המכונית למוסך האיצטדיון, אפילו כשמדובר בהחלפת שמן מנוע בלבד, אני יודע, כי המכונית נבדקת בזמן שהיא נמצאת על הליפט. לא אחת, בזמן החלפת שמן המליץ לי המכונאי, להחליף חלק כזה או אחר וכך חסכתי מעצמי, בזבוז זמן נוסך וביטחון שהמכונית עוזבת את המוסך והיא תקינה.

לבעלי מכונית מאזדה או פורד, אני ממליץ על מוסך האיצטדיון ניסים בע"מ כעל מוסך מאזדה פורד. המוסך נמצא בדיוק מול קניון רמת גן.

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...