עברית  |  English  |  Arabic  |  Deutsch  |  Greek  |  Hungarian  |  
דף הבית >> מסע אופנועים לרגסטאן פרטים טכניים ומהליים
 

מסע אופנועים להודו רג'סטאן
פרטים טכניים ומנהליים - מסע אופנועים לרג'סטאן הודו.

תאריכי נסיעה: 12-27 בפברואר 2010 (כולל טיסות) סה"כ 16 ימים מתוכם 14 ימי מסע נטו על אופנוע אנפילד 500CC ברג'סטאן הודו.

הרשמה: על מנת להשלים את תהליך ההרשמה הראשוני למסע ולצורך שיריון מקום, יש לשלם את המקדמה (מפורט בהמשך) וכן למלא ולשלוח את "טופס ההרשמה למסע"

טיסות: הטיסות להודו עם חברת Turkish Airlines בנתיב תל אביב - איסטנבול - דלהי - איסטנבול - תל אביב.

האופנועים: האופנועים הם מסוג אנפילד 500 CC 

ביטוח אופנועים: האופנועים מבוטחים בביטוח חובה וצד ג' בלבד. כל פגיעה או נזק שיגרם לאופנוע במהלך המסע הינו באחריות הרוכב בלבד והתשלום יועבר על ידי הרוכבים לאחר המסע למארגן שיעביר את התשלום לספק ההודי.

רכבי המסע: רכבי המסע יהיו רכבים מדרגת VIP ממוזגים עם מערכת שמע ובעלי מושבים נוחים ומרווחים.

לינות ורמת חדרים: ההרשמה למסע היא על בסיס אדם בחדר זוגי. (ניתן לשדרג לחדר יחיד) במלונות מדרגת תיירות ראשונה ו/או מלונות מורשת. רמת החדרים והשירותים במלונות בהם ישנו הרוכבים היא גבוהה.

אוכל ושתייה: ארוחת בוקר וערב אוכלים בבתי המלון בהם יתארחו הרוכבים. ארוחות הצהריים במהלך היופ במסעדות דרכים בהתאם למיקום. בארוחות תסופק גם שתייה קלה ויסופקו גם מים מינירלים לאורך היום. לא תסופק שתיית אלכוהול.

ביטוח נסיעות לחו"ל: מכיוון שמדובר במסע רכיבה על אופנועים ובפרט שבהודו אין כיסוי ביטוחי רפואי לרוכב בהשכרת רכבים/אופנועים, כל משתתף מוחיב בביטוח נסיעות מורחב לחו"ל (ביטוח בריאות, רפואי ומטען) הכולל כיסוי לרכיבה על אופנוע וחילוץ מוטס, לפני היציאה למסע. דוגמה לפוליסת ביטוח כזו היא All in One של חברת הביטוח הראל.

גודל הקבוצה: מספר האופנועים הסופי לא יעלה על 15 (לא כולל אופנועי צוות) ומספר רכבי המסע לא יעלה על 3. מינימום 14 משתתפים, מקסימום 18.

ציוד אישי חובה: כל משתתף על אופנוע מחויב להביא עמו למסע ציוד רכיבה מלא - כולל קסדה ובגדי רכיבה ממוגנים.

הכנות למסע: כל משתתף מחוייב לפני היציאה למסע: להנפיק אשרת כניסה (ויזה) להודו. מומלץ להנפיק את הויזה כחודשיים לפני היציאה. מחיר הויזה להודו כ -75 $.
לקבל ייעוץ רפואי ואת החיסונים המתאימים לקראת הנסיעה, לפחות חודש לפני הנסיעה.
להזמין ביטוח נסיעות לחו"ל (כנדרש בסעיף "ביטוח נסיעות לחו"ל) כתנאי ליציאה למסע.
להנפיק רישיון נהיגה בינלאומי על אופנוע.

חתימה על הצהרה: כל משתתף מחויב לחתום לפני היציאה למסע על "מזכר הבהרות" בו יבהורו הסכנות הכרוכות בטיול אופנועים ובפרט טיול להודו ובסופו יאשר כל משתתף בחתימתו כי הוא מבין ולוקח על עצמו ועל אחריותו כל תוצאה שתיגרם לו במסגרת הטיול כנהוג בטיולים מהסוג הזה. החתימה על "מזכר ההבנות" היא תנאי ליציאה ולהשתתפות במסע. המזכר יועבר למשתתפים בעת ההרשמה.

תנאי תשלום למסע אופנועים להודו בתאירכים 12-27 פברואר 2010 לתנאי התשלום

למסלול המסע 14 ימים לרג'סטאן הודו.
קרא עוד.