עברית  |  English  |  Arabic  |  Deutsch  |  Greek  |  Hungarian  |  
דף הבית >> סרטים דוקומנטריים
 
   
   
המועמדים

בחודש אפריל 2000 בריאיון לסרטו הדוקומנטרי של ולוך "באתי, ראיתי... הלכתי" אמר מנכ"ל משרד ראש הממשלה, יוסי קוצ'יק לולוך: "אני מקווה שבעוד עשר שנים, לא ישב כאן במאי סרטים דוקומנטריים וישאל: "מדוע צריך להקים ועדה קרואה לעיר לוד". במאי 2002 הזיל יורם מרציאנו דימעה לאחר שהפסיד במרוץ. רעייתו שרצתה לעודד אותו אמרה: "אתה תראה. לוד קטנה עליך. אתה תגיע לכנסת" בשנת 2006 נבחר יורם מרציאנו לכנסת ישראל, ובחודש פברואר 2007 מחליט שר הפנים רוני בר-און לפטר את ראש עיריית לוד וחברי המועצה ולמנות בפעם השנייה בתולדות העיר, ועדה קרואה לארבע שנים.
קרא עוד...
  "מרוץ נגד הזמן" הינו סיפור מרתק המתרחש על פני שתי מדינות, ישראל וקפריסין – על מרוץ נגד הזמן להביא חולה לב סופני לניתוח השתלה בישראל.

ולוך מלווה את התהליך כולו בזמן אמיתי, עם מצלמתו הוא מזגזג בין ההתרחשויות בישראל ובקפריסין. מצלמתו של ולוך מלווה את הצוות הרפואי שטס ללרנקה בקפריסין ובעזרת ניידות הוא מפלס את דרכו לבית החולים בניקוסיה שם יקצור ד"ר לביא את ליבה של האישה שנהרגה בתאונת דרכים. במקביל, מצלמה נוספת מתעדת את אנדראס בדרכו לבית החולים בישראל לניתוח השתלה מורכב.
קרא עוד...

 חיים לב- סיפורו של אלוף עולם

סיפורו של חיים לב, המשותק מפלג גופו העליון עקב טעות רפואית עד זכיתו באליפות העולם בטניס נכים. המצלמה עוקבת אחר התמודדותו בתחרות ובחייו הפרטיים, כאשר הוא פוגש את אהבת חיו ומתכנן להתחתן. הסיפור אינו פשוט, הוריי הכלה מעלים קשיים רבים לזוג הצעיר.
קרא עוד...

 

באתי, ראיתי... הלכתי

במשך שלושה חודשים ליווה ולוך את קריסתה של עיריית לוד, שלושה חודשים של אינטרסים פוליטיים, אינטרסים פרטיים, בקשות סיוע שנתקלות בבירוקרטיה, חוסר אונים מול תושבים זועמים, קצת תקווה, הרבה ייאוש ואדם אחד שיוצר תקדים ראשון מסוגו במדינת ישראל: ראש עיריית לוד, פנחס עידן, עוקף את חברי מועצת העיר וקורא למנכ"ל משרד הפנים להקים בלוד "ועדה קרואה", וועדה שתנהל את העיר מטעם הממשלה.
קרא עוד...

דפי – סיפור אמיתי
סיפורה המרגש של דפי, צעירה בשנות העשרים לחייה, הממתינה להשתלת ריאות בעיקבות המחלת ה - C.F, שהיא גם בעצם תקוותה האחרונה. הסרט מלווה את דפי ומשפחתה בכל שלבי הטיפול ומביא את סיפורה של משפחה הנמצאת בשיא האופטימיות והתקווה החדשה לעומת משפחת התורם, הנמצאת בשיא האבל והכאב, במשחק של תעתועי החיים – שמחת האחד ואסון השני.
קרא עוד...