עברית  |  English  |  Arabic  |  Deutsch  |  Greek  |  Hungarian  |  
דף הבית >> קפריסין >> פאפוס קפריסין
 
 
בעקבות  המשבר עם הטורקים: מגלים את קפריסין - מחדש.
מאיר גרין: יום שלישי 22.6.2010
 
לשכת התיירות הקפריסאית בישראל בניהולה של לואיזה וארקלאס, קיימה יום עיון במלון הילטון בתל אביב. למקום הגיעו מקפריסין כ-50 נציגי תיירות ונפגשו עם מארגני תיירות ישראלים.
 
בעשור האחרון, יותר ישראלים מגלים את האי השכן קפריסין על יתרונותיו.
המרחק הקצר, רק 40 דקות טיסה, האירוח הקפריסאי והידיעה כי המקום בטוח למטייל הישראלי, מסבירים את הגעתם של הישראלים אל האי. השנה נוסף יתרון נוסף: חולשתו של המטבע הקפריסאי האירו, שהפך את החוויה הקפריסאית, עבור התייר הישראלי, לזולה יותר באופן משמעותי.
 
את איה נאפה, או את לימסול, אין צורך לשווק לתייר הישראלי. אלו מקומות מוכרים. על רקע המשבר עם טורקיה, הבינו הקפריסאים כי הישראלים מחפשים נופשונים שיחליפו את טורקיה. הקפריסאים, בחוכמה, שמו את הדגש על העיר פאפוס.
 
פאפוס היא עיר תיירות. בעיר קיים שדה תעופה חדש וניתן לטוס מישראל (נתב"ג או חיפה) ישירות ולנחות בשדה תעופה החדש של פאפוס וליהנות ממבחר מלונות חדשים המותאמים לחופשה משפחתית. בנוסף, העיר פאפוס מציעה לתייר אפשריות נוספות במרחק הליכה, או נסיעה קצרה. רצועת החוף הנקייה ומי הים הצלולים, משלימים את החוויה.
 
בעיר פאפוס וסביבתה, מלונות חדשים בשיטת All Include הכל כלול, המתאים למשפחות המבקשות לצאת לחופשה משפחתית ללא צורך לדאוג לתעסוקה לילדים. המלון מספק את הכל.
 
בנוסף, מיקומה הגיאוגרפי של פאפוס הוא כזה, שניתן להגיע בנסיעה קצרה של עד שעה למקומות נוספים באי ולחוות את החוויה הקפריסאית במלואה.

קפריסין היא היעד הכי קרוב לישראל. זה מאפשר לתייר הישראלי ביקור בדיוטי פרי, טיסה קצרה של 40 דקות, שדה תעופה חדש ומודרני, מחירים סבירים במיוחד כעת עם שער חליפין נמוך למטבע היורו, מלונות ברמה גבוהה של 5 כוכבים. אבל גם אירוח במלון של 3 כוכבים, זו חוויה ברמת אירוח גבוהה.
יש הרבה לראות בקפריסין ומקומות לטייל, מסעדות אוטנטיות ומערביות מספקים לתיירים חוויה קולינרית ותרבותית, מקומות היסטוריים וכמובן חוף הים. חיי הלילה מציעים גם הם מגוון אפשריות. רמת האירוח שנותנים נציגי התיירות בקפריסין, ידועה ושמה הולך לפניה. לכל זה מתלווה תחושת ביטחון אישי!
 
חברות התעופה הטסות לקפריסין הן: סייפרוס איירוויז וחברת ארקיע.
חברת ארקיע מקיימת טיסות ישירות לפאפוס וללרנקה. סייפרוס אייוויז טסה רק ללרנקה

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...