עברית  |  English  |  Arabic  |  Deutsch  |  Greek  |  Hungarian  |  
דף הבית >> mycitynews.co.il רשת מקומונים >> מודעות פרסום ברשת >> שיפוץ שיפוצים >> שיפוץ דירה שיפוץ מקלחת
 
 
שיפוץ דירת חדר יכולה להיות חוויה.    מקומון גבעתיים
 
שיפוץ דירה יכול להיות סיוט ולעיתים סיוט מתמשך, אבל זו גם יכולה להיות חוויה.
 
יש לי דירת חדר קטנה שהחלטתי להשכיר. זו דירה ששמשה אותי לצורכי עבודתי והחלטתי להעביר את המשרד למקום אחר ולהשכיר את הדירה למגורים.
 
התלבטתי ארוכות האם להשקיע כסף בדירה ישנה והרוסה, באזור שבו שכר הדירה הוא נמוך.
 
לדירה יש פוטנציאל. תקרה גבוהה ומרצפות של פעם במצב טוב. מרפסת בצורת ריש שבסופה האחד – מטבח וסופה השני: מקלחון, אסלה וכיור.
 
התייעצתי עם מספר רב של שיפוצניקים. כל שיפוצניק נתן לי המלצות לשיפוץ הדירה על פי ראייתו. החלטתי להמר על קבל בשם יורם טלמור ואיתו יצאתי לדרך.
 
כשספרתו לחברי מקס כי לקחתי קבלן שיפוצים לשפץ את הדירה, אמר לי מקס "כל השיפוצניקים נולדו מאותה אימא" מאחר וכוונתו של מקס היתה ברורה, חייכתי.
 
יורם, כנראה לא נולד אצל אותה אימא. יורם עזר לי להביא את הדירה למצב בו הפכנו את כל חסרונותיה של הדירה – ליתרון. יורם הציע לנצל את התיקרה הגבוהה שבדירה ולבנות שלוש מדרגות. המדרגה הגבוהה – תשמש כמקלחת, השנייה עבור האסלה והראשונה עבור הכיור.
 
יורם הביא אדם שהמומחיות שלו, היא בהנחת קרמיקה. ריצפת המקלחת נבנתה בשיפוע המים מתנקזים בקלות. על קירות המקלחת הונחו ארחי קרמיקה בהירה עם קוו פסיפס וכך נוצר מצב בו חדר המקלחת הפך למקום עם אווירה. זה בעצם יצר את המהפך עבור הדירה. כמובן שהדירה קיבלה צבע חדש ומודרני ( טמבור wo11p) גם המשקופים הישנים נצבעו.
 
בחדר המקלחת לא היה חלון ויורם הציע להכניס ונטה שתוציא אוויר ואדים החוצה. כשהחשמלאי נתן הצעת מחיר לקנייה והרכבת הונטה הציע יורם באותו מחיר, לשבור את הקיר ולהרכיב חלון רפרפת. הצעה מעולה שגם האירה את המקום וגם מאפשרת לאוורר את החדר.
 
ההשקעה בשיפוץ שהציע יורם הקבלן הייתה נמוכה ונכונה. כל שקל הוצאתי על שיפוץ הדירה היה נווט היטב והביא את הדירה ממצב של סתם דירת חורבה לדירה שנעים לגוב.
 
הצלחתי בעקבות השיפוץ להכניס דייר איכותי.
 
לסיכום: יורם טלמור הוכיח מקצוענות ודייקנות ועזר לי לקבל החלטות נכונו.. עמד בלוח הזמן ולא פחות, במחיר סביר ביותר.
 
אני ממליץ על יורם טלמור. 054-3362828