עברית  |  English  |  Arabic  |  Deutsch  |  Greek  |  Hungarian  |  
דף הבית >> mycitynews.co.il רשת מקומונים >> מודעות פרסום ברשת >> מחזירים מלחמה >> אייר ברלין Air Berlin לא לטוס איתם - זה מסוכן
 
 
 
מר  Joachim Hunold Chief Executive Officer היקר. לתשומת לבך: מבלי לפגוע בכבודך - זו דעתי על חברת AirBerlin אותה אתה מנהל.
 
Air Berlin לא לטוס איתם. זה מסוכן !!!      מקומון חדשות העיר גבעתיים
 
מדוע אני ממליץ לא לטוס עם חברת התעופה Air Berlin.
 
עדכון אוקטובר 30, 2011

במהלך סוף השבוע קבלתי פניות במייל מאנשים שבקשו לברר בהקשר לחוויית הטיסה וחלקם חלקו איתי את התסכול והאכזבה שלדבריהם זכו לקבל מחברת התעופה איר ברלין. הפניות הרבות נובעות מפני שחברת התעופה איר ברלין מפרסמת בימים אלו מחרים זולים ליעדים באירופה.
לטוס בזול יכולה לעיתים להיות חוויה יקרה אם בדרך משתבשים דברים ו או כבודה אינה מגיעה ואיש אינו מתייחס אליכם בשדה התעופה.
טיסה מתל - אביב לגרמניה מתמשכת כארבעה שעות. מאחר וזו לא הייתה הפעם הראשונה שהחברה השאירה את מזוודות הנועים על הקרקע - הם הפכו את זה לשיטה. נטיס כמה שיותר נוסעים ואחר-כך נדאג למזוודות. כשדוחסים נוסעים למטוס ויש בעיות משקל המראה, אז פשוט משאירים את המזוודות לטיסה אחרת. אבל, יש להם לפחות 4 שעות להכין קליטת נוסעים בשדה התעופה ולטפל בהם.
לא אחת שמעתי מנוסעים אחרים שנתקלו בבעיות דומות וביחס מזלזל מהצוות ואי לקיחת אחריות מהנהלת חברת איר ברלין.
שכל אחד יעשה את החשבון שלא. אני יודע שאני לא אטוס איתם.

בחודש אוגוסט 2010 טסתי עם חברת התעופה
Air Berlin בטיסה מס'  8529 מתל אביב לדיסלדורף שבגרמניה.
 
לאחר שהטיסה נחתה בדיסלדורף המתנתי יחד עם הנוסעים ליד מסוע המזוודות וכעבור שעה של המתנה ולאחר בירורים הופתענו לגלות כי המזוודות של כל נוסעי הטיסה נשארו בישראל. בשדה התעופה, לא היה נציג של חברת Air Berlin כדי לטפל בנוסעים המאוכזבים. נציגת מחלקת האבדות בשדה התעופה מסרה לנו כי המזוודות נשארו בשדה התעופה בן גוריון ובעוד מספר שעות נקבל אותן.
 
לאחר שחלפו עשר שעות ממועד הנחיתה, פניתי אל נציג חברת Air Berlin באמצעות email כדי שייעצו לי כיצד עלי לנהוג. הם, אפילו לא טרחו להחזיר לי תשובה. פשוט התנהגו כחזירים.
 
אחרי יותר מיומיים איחור קבלתי את המזוודות.
 
המדהים הוא שחברת Air Berlin שהיא החברה החמישית בגודלה בגרמניה מתנהלת ומתנהגת בדיוק כמו חנות מכולת שכונתית. הפתרון שלה היה לא לפצות אותי כפי שמקובל כשמזוודות מאחרות ביותר מ-48 שעות. חברת Air Berlin בעליבותה הציעה לי 25 יורו הנחה בפעם הבאה שאבחר לטוס באחת מטיסות חברת Air Berlin.
 
החזירים בחברת Air Berlin אינם מאמנים כי לנוסע שקיבל את המזוודות לאחר יותר מיומיים מגיע פיצוי. כלומר, לנוסע יש שתי אפשרויות:
האחת – להסריח במשך יותר מיומיים, לא להתגלח או חס וחלילה להחליף גרביים וכמובן שלא יעז להחליף את בגדיו. זה שהנוסע המריא ממדינה בה שרר חום של יותר מ-40 מעלות ולחות של כ-70% ונחת בגרמניה עם 19 מעלות וגשום. לא כי הנוסע אינו רוצה – כי לנוסע אין מזוודות ! 
השנייה – לבזבז זמן וכסף ולצאת למסע רכישות מתוך מחשבה ואמונה כי חברת התעופה תפצה בחלק מההוצאות.
 
אני לתומי האמנתי כי חברת התעופה AirBerlin תתנהג באחריות ותשתתף בחלק מההוצאות שנאלצתי להוציא בזמן החופשה. טעיתי בגדול! הם, החזירים, טוענים באמצעות הגב' Emanuela Bacchion מנהלת Customer Relations שאין להם כל מחויבות אלי. או במילים אחרות עלי לסתום את הפה ולומר תודה שהם מוכנים לתרום לי 25 יורו בטיסתי הבאה.

גב' Emanuela Bacchion היקרה. שלא יהיו לך אשליות. לא רק שאין לי כוונות לטוס עם חברת AirBerlin בעתיד, אני אמליץ לכל מי שישאל את דעתי: לא לטוס איתכם כי אתם מסוכנים!
 
יותר מזה. לאחר בירור קצר שקיימתי עם מדריך תיירים שפגשתי באמסטרדם הבנתי שמיקרים אלו חוזרים על עצמם בטיסות חברת Air Berlin.
 
אז אם אתם רוצים להסתכן שהחופשה או מסע עסקים שלכם יהפוך לחלום בלהות טוסו בחברת AirBerlin. אבל כדי למנוע מצב זה בעתיד, פשוט לא לטוס עם חברת AirBerlin בעתיד.
 
Air Berlin מתנהלת כסוחרי מכוניות משומשות. ראו הוזהרתם !!!.
 
PS. Mr. Johannes Zurnieden, Chairman of the Board of Directors, Christoh Debus, Chief Commerial Officer, Elke Schütt, Chief Administration Officer, Ulf Hüttmeyer, Chief Financial Officer, Karl F. Lotz, Chief Operational Officer, Thomas Ney, Chief Product Officer,Ali Sabanci, Dr. Ing. E.h. Hartmut Mehdorn, Christoph Debus.   you also Should be aware of how the company's conduct.  
 
 הבעיות עם חברת אייר ברלין הן רבות ומגוונות. לאחר בדיקה מקיפה מסתבר שיש לחברה שם רע. קישורים נוספים לתלונות נוסעים מרחבי העולם שטסו בחברת התעופה אייר ברלין AirBerlin Airline


 
 
 
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...