עברית  |  English  |  Arabic  |  Deutsch  |  Greek  |  Hungarian  |  
דף הבית >> קפריסין >> עיתון ישראלי בקפריסין מקומות בילוי חדשות עדכונים >> לימסול קפריסין Cyprus Limassol Tepee Rook Club


Tepee Stricly Rock Bar and Grill in Limassol Cyprus

A beautiful and spacious rock bar restaurant like no other situated in limassol in the aeart of Yermasoyia tourist area
Ampelakion Street, Yermasyia. Limassol


Visit Tepee stricly Rock Hall of Fame

Teppee Rock Club בעיר לימסול בקפריסין.
 
אחד ממקומות הבילוי בהם חובה לבקר, הוא מועדון Tepee rock club בעיר לימסול בקפריסין. האם המקום מיועד לחובבי רוק אנד רול בלבד? אז זהו שממש לא.
 
המקום נוסד בשנת 1991 על ידי Andreas Christodoulou, חובב רוק אנד רול ואופנועים, שהוא הראשון שהכניס לקפריסין את תרבות הרוק אנד רול.  במועדון ניתן ללגום כל משקה אלכוהולי שתעלו בדעתכם ויש גם מסעדה המגישה למבקרים תפריט רחב, משובח וטרי.
 
"מאז שאני זוכר את עצמי אהבתי רוק אנד רול ואופנועים" מספר Andreas בהתלהבות. "בשלב מסוים בחיים החלטתי לנסות והקמתי את המועדון ועם השנים המקום גדל"
המועדון גדול. על הקירות תלויים אביזרים ומזכרות הקשורים לרוק אנד רול, אינדיאנים וכמובן אופנועים. אגב, רוק אנד רול ואופנועים קשורים זה לזה ופירוש המילה Tepee הוא אוהל אינדיאני.
מגוון האביזרים והאופנועים התלויים על קירות המועדון, מדהים. Andreas שסייר ברחבי העולם רכוב על אופנוע אסף במהלך השנים מזכרות שבחלקם ניתן לראות רק אצל Andreas  במועדון Teppe. במועדון מופיעות להקות רוק אנד רול מקומיות ומרחבי העולם. למקום מגיעים באופן קבוע מקומיים, תיירים מרחבי קפריסין ומהעולם כולו כדי לראות את אוסף האביזרים על הקיר.
"אחת לשנה, אני יוצא יחד עם חברים למקומות שונים בעולם רכוב על אופנוע. הרכיבה מאפשרת לי גם להתאוורר וגם לעצור במקומות שונים ולאסוף מזכרות ולהביא אותם ל Tepee" מסכם Andreas.
השירות שניתן לאורחי המועדון על ידי צוות המועדון מצוין וחברותי. מומלץ ביותר!
המועדון נימצא בסמוך לאזור תיירות בקפריסין בכתובת:
Ampelakion Street, Yermasoyia, Limassol, Cyprus
+ 357 25 32 82 22